לפנק, לפנק, לפנק – מה קונים ליום האישה הבינלאומי


יום האישה הגיע, אותו יום המוקדש לזוגתך, אם ילדיך, העומדת לצידך לאורך כל ימי השנה, מלווה, תומכת ואוהבת. איך תביע את הערכתך והוקרתך לאהובת לבך ביום המיוחד הזה?  קל – אבן יקרה בעלת סגולות רוחניות הקשורות לזוגיות. איך בוחרים את האבן הנכונה? הנה סקירה קצרה –

אבן ורדרדה- מורגנייט – לריענון ואיזון רגשות

אבן ורדרדה-מורגנייט עדינה ואלגנטית, וורדרדה בהירה בעלת שקיפות יפה, הידועה בסגולותיה כמסייעת בפתיחות רגשית, בריענון ואיזון רגשות. מה שנפלא באבן הזו הוא שצבעה מתאים כמעט לכל בגד וסגנון לבוש, והיא משדרת תמיד קלאס ואצילות. האבן נראית מצוין בתליון הנישא על שרשרות מזהב לבן שצבען האפור הולם במיוחד את האבן. היא מתאימה במיוחד לטבעות, כאשר היא משובצת לבדה או עם אבני יהלום קטנות סביבה. עגילים תואמים עם אותו סוג אבן ישלימו את המתנה וישמחו כל אישה.

כחול-קורונדום – להדיפת קנאה וכעס והשכנת שלום

הקורונדום היא למעשה משפחה של אבנים יקרות, אליה משתייכות האודם והספיר. אבני הכחול-קורונדום והספיר נחשבות לבעלת סגולות ריפוי פצעים, השכנת שלום בין ניצים, ואפילו הדיפת קנאה וכעס. האבן יכולה להיות משובצת בתוך טבעת יפה, תליונים או עגילים, ואפילו בצמידים. גם כאן, מתכת כסופה תתאים במיוחד.

אמרלד – להגנה מבגידות

ואם כבר בקנאה עסקינן, הרי שגם אבן האמרלד יכולה לסייע. האבן הירוקה שומרת על נאמנות בזוגיות ומגינה מפני פיתוי ובגידות. יופייה הרב של האבן, שבה משולבים כתמים ונקודות שחורים, אפורים ולבנים, הופך אותה לאלמנט קישוטי מקסים ולמתאימה לתכשיטים רבים מכל סוג, בטבעות מעוצבות, שרשרות, וכד'.

היכנסו לצפייה בטבעות המעוצבות שלנו - ותוכלו למצוא ולהתאים כל טבעת וכל אבן לאופי וליופי של כל אישה.

 

 

(מחירי המבצע בתוקף עד ל- 9.3.22)

 

יום אישה שמח!

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך


השאר תגובה


תגובות יופיעו ברגע שיואושרו