אודותינו


FERMOND JEWELRY 
פרמונד תכשיטים היא חברת התכשיטים של חברת פרמונד בע"מ.

פרמונד היא חברת יהלומים שפועלת בבורסה כבר יותר משלושים שנה, 
עובדה זאת מאפשרת לנו להיות מובילים בכמה מישורים:
⭐️מחיר
⭐️איכות
⭐️זמינות
⭐️גמישות
ניתן להזמין ולקנות את התכשיטים שלנו באתר. לשם כך בנינו מערכת הזמנות מתקדמת על בסיס הפלטפורמה הפופולארית בעולם כיום Shopify המאפשרת נגישות מרבית, ידידותית למשתמש והכי חשוב מהירה, זאת בנוסף למערך המשלוחים הייחודי שפיתחנו שיביא את התכשיט שהזמנתם ישירות לפתח ביתכם בזמן הנוח לכם ובמהירות הגבוהה ביותר.

עם כלל החידושים הקיימים היום, הבנו בפרמונד תכשיטים שזמינות ויחס אישי ללקוחותינו היא הדרך שתוביל את העסק שלנו קדימה כמדיניות בחברה, ולכן פיתחנו פלטפורמה ייחודית של "חנויות בית" המאפשרת ללקוחות שמעוניינים לראות את התכשיטים "בעיניים", לחוש אותם ולמדוד.
תוכלו למצוא את הסניף הקרוב אליכם ולרכוש ממנו באופן ישיר. (לחצו כאן להיכנס לרשימת הסניפים)
הרעיון הוא להגיע כמה שיותר קרוב ללקוח ולהנגיש את התוצרת המדהימה שלנו, תוך כדי הוזלת עלויות שאינן הכרחיות (שכירויות מורכבות, תשלומי שלטים ועוד).

האני מאמין שלנו "מהיצרן ללקוח"

הבידול שלנו הוא גם במלאי, אנו מחזיקים מלאי של כל מוצר שמוצג בחנות הן הדיגיטלית והן הפרונטאלית, הגעתם אלינו? ראיתם מוצר שמצא חן בעיניכם? תוכלו לרכוש אותו מיידית, כוח קנייה זהו כוחו של המלאי בפרמונד תכשיטים. 
תוכלו לבקר אותנו בסניפנו הראשי בבורסת היהלומים ברמת גן, תוכלו לבחור ממגוון הדגמים ואף לתכנן ולעצב את תכשיט החלומות שלכם.
יש באפשרותנו ליצור כל תכשיט שתרצו במחירים ללא תחרות, כך שבמידה ולא מצאתם את מבוקשכם בקולקציה שבאתר אתם מוזמנים לפנות אלינו.
אנו מבטיחים שתקבלו תכשיט באיכות גבוהה במחיר שווה לכל כיס ובהתאמה אישית.