תקנון שימוש


הגדרות

 "החברה"- "פרמונד בע"מ"
סניף ראשי: בורסת היהלומים, רחוב ז'בוטינסקי 3, ר"ג
בניין שמשון, משרד 18/11.

"האתר" – אתר האינטרנט https://fermond-jewelry.co.il/

"הפריטים" – תכשיטים משובצים ביהלומים אשר יוצרו על ידי החברה.

"כתובת למשלוח דואר": הכתובת שציין המזמין ככתובת לקבלת הזמנותיו/ה.

"יום ביצוע ההזמנה" – היום בו אישרה חברת האשראי את העסקה שביצע/ה המזמין/ה.

"יום עסקים" – ימי עסקים הינם ימי חול, ראשון עד חמישי, ואינם כוללים שישי, שבת, ערבי חג וחול המועד.

"המשתמש" – כל אדם, לרבות תאגיד, חברה או שותפות, אשר רשאי לבצע פעולות באמצעות האתר, והכל בהתאם לתנאים האמורים במצטבר.

אחריות

החברה נותנת שנת אחריות על פגמים בתכשיט כדוגמת: נפילת יהלומי צד(היהלומים המשובצים לצד היהלום המרכזי), פגמים בזהב: התעקמות התכשיט, התעקמות אחת השיניים, ירידת צבע (בזהב לבן).

"פרמונד בע"מ" לא תהיה אחראית לאובדן/ גניבה/ נפילה של יהלום מרכזי.
על הלקוחה חלה האחריות המלאה לבטח את כלל התכשיטים שרכשו מהחברה.

משלוחים

סוג המשלוח יבחר על ידי הלקוח במעמד התשלום (עמוד קופה ו/או עמוד תשלום), לא יגבה כל סכום כסף מהלקוח עבור המשלוח.
זמני הגעת המשלוחים משתנים בהתאם לסוג המשלוח שנבחר, פעילות חברת השליחויות ודואר ישראל.
  1. דואר רשום (1-3 ימי עסקים לערך) המשלוח יופץ באמצעות דואר ישראל, כאשר המשלוח יועבר אל דואר ישראל תוך 7-10 ימי עסקים לערך* וכמפורט בסעיף "זמני הפצת משלוחים" מטה. באופציית משלוח זו, תינתן ללקוח אפשרות לעקוב אחר המשלוח באמצעות מס' מעקב אשר יישלח אל הלקוח ו/או יימסר טלפונית ו/או בדוא"ל לאחר סיום אריזת המשלוח. במקרים של אי הגעת משלוח עד 30 יום, תינתן ללקוח אפשרות לפתוח פניה ולהעביר את הטיפול למשרדי החברה מול דואר ישראל. הטיפול יתבצע בהתאם למקרה באופן נקודתי.
    מעקב באתר דואר ישראל http://www.israelpost.co.il/itemtrace.nsf/mainsearch.
  1. חברת שילוח (1-3 ימי עסקים)- המשלוח יופץ באמצעות חברת שילוח ויצא ממשרדי החברה תוך 7-10 ימי עסקים לערך* וכמפורט בסעיף "זמני הפצת משלוחים" מטה. ממועד המסירה לחברת השליחויות, מרבית המשלוחים יגיעו ליעדם ביום שלמחרת ועד 2 ימי עסקים בערים מרכזיות (ועד 3 ימי עסקים בעיירות, מושבים, קיבוצים, מועצות ויעדים חריגים אחרים).
    – במקרים בהם חברת השילוח אינה מגיעה אנו נשלח את החבילה בדואר רשום.
     בכל בעיה, עיכוב ושאלה בנוגע למשלוחים ניתן לפנות דרך מוקד שירות הלקוחות שלנו בטלפון 03-6131031 או בדוא"ל fermond@netvision.net.il
*זמני אספקת המוצר:
מתייחסים לפרק הזמן שבין קבלת ההזמנה במערכת החברה ועד מועד המסירה ללקוח.
*זמני הפצת משלוחים:
מתייחסים לפרק הזמן שבין העברת ההזמנה מהחברה לחברת השילוח ועד מועד המסירה ללקוח
ההזמנות יועברו לחברת השילו הנבחרת תוך 7-10 ימי עסקים ויועברו ללקוח בזמנים המצוינים לעיל.
בימי שישי, שבת חג וחול המועד לא יועברו משלוחים לחברות השילוח כלל.

החלפת והחזרת מוצרים

החלפות:
החלפות יתבצעו תוך 2 ימי עסקים מיום קבלת המשלוח. החברה תעשה את מרב המאמצים לאפשר החלפה של פריטים אחרי המועד המצוין לשביעות רצון הלקוח.
ניתן להחליף מוצר שנקנה למוצר אחר במחיר זהה או קבלת זיכוי לקנייה בחברה (יתבצע באמצעות קוד קופון ייחודי שיופק עבור הלקוח למימוש חד פעמי ולתוקף של 12 חודשים).
עבור כל הזמנה שסופקה, החזרת הפריט תתבצע באמצעות דואר ישראל, על חשבון הלקוח לכתובת החברה המצוינת בתחתית המעטפה.
החלפת המוצר תעשה רק באריזתו המקורית, בתוספת תעודתו המקורית ובתנאי שלא נעשה בו כל שימוש.
החזרות:
החזר כספי יינתן אך ורק בתכשיטים עד לסכום קניה של 3,000 ₪ עד 48 שעות לאחר הקניה.
1. בהצגת חשבונית המעידה על ביצוע העסקה או כל הוכחה על ביצוע העסקה, על הסכום ששולם ועל אמצעי התשלום.
2. ההחזר הכספי יתבצע על פי אמצעי התשלום
3. דמי ביטול העסקה הם 5% ממחיר העסקה או 100₪ הנמוך מבניהם.
4. בתשלום בכרטיס אשראי, ייגבה תשלום בעד סליקת האשראי (החל מ5 תשלומים ואילך).
5. זכות הביטול אינה כוללת מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הלקוח בהזמנה מיוחדת, או שהמידה הותאמה ללקוח/ה, הזמנת טבעות נישואין ושיבוץ אבני הלקוח/ה.
6. המוצר יוחזר או יוחלף באריזתו המקורית, ללא כל פגם וללא כל סימני שימוש. לחברה הזכות לשלוח את המוצר לבדיקה, במידה וישנה תווית על התכשיט יוחזר המוצר עם התווית המקורית והתעודה שסופקה לתכשיט.
במקרה של תכשיטים בסכום קניה של מעל 3,000 ש"ח ובכל מקרה של החזרה, שלא בתנאים המצוינים לעיל, ניתן להחזיר מוצר ולקבל עבורו תעודת זיכוי לקניה עתידית או להחליפו במוצר אחר. תכשיטים- תוך 30 ימים מיום הרכישה, תחת התנאים הבאים:
1. מוצר יוחזר או יוחלף באריזתו המקורית, ללא כל פגם וללא כל סימני שימוש. לחברה הזכות לשלוח את המוצר לבדיקה.
2. לא יוחזרו או יוחלפו מוצרים אשר נעשו בהזמנה מיוחדת, התאמת מידה ללקוח/ה, טבעת נישואין ו/או שיבוץ אבני חן.
*אין כפל מבצעים בכל מקרה שהוא
 * החברה קונה זהב ויהלומים מהציבור
. * החברה מאפשרת זיכוי על בסיס שדרוג במלוא הסכום ששולם ביום הקניה.

"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981

לכל שאלה ובקשה ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו במספר הטלפון שלנו: 03-6131031.

 

ביטול עסקת הרכישה על ידי המשתמש

המשתמש רשאי לבטל את העסקה שביצע באתר בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן") או לחילופין, להחליף את המוצר כנגד מוצר חלופי שווה ערך או זיכוי כספי לשימוש עתידי, הכל כמפורט להלן: ביטול העסקה בתוך שעה מרגע השלמת הזמנת הפריטים באתר ועד 24 שעות לאחר ביצוע הזמנת הפריט – יעשה באמצעות הודעת ביטול טלפונית לשירות הלקוחות בטלפון 03-6131031. בנסיבות כאמור יהיה המשתמש זכאי לקבלת החזר התשלום במלואו.
ביטול העסקה לאחר קבלת הפריט בידי המשתמש, בכפוף לסעיף החזרות, בתוך 48 שעות מיום קבלת הפריט ובתנאי שהמוצר תקין ולא נעשה בו כל שימוש. ביטול העסקה יבוצע באמצעות השבת הפריט בהתאם להנחיות שיפורסמו על ידי החברה באתר ו/או באמצעות יצירת קשר עם שירות הלקוחות בכתובת הדוא"ל ו/או במספר הטלפון: 03-6131031 ובתנאי שהפריט תקין ולא נעשה בו כל שימוש.
בכל מקרה של פגם ו/או אי התאמה בין המוצר ובין פרטיו כפי שמופיעים באתר – על המשתמש לבדוק את הפריט מיד עם קבלתו וליידע את החברה (המוצר יוחלף/יתוקן עד ידי החברה תוך 5 ימי עסקים). במידה והפריט התקבל בידי המשתמש כשהוא פגום, או כאשר מפרט המוצר בפועל שונה מן המפרט שהוצג באתר, כי אז רשאי המשתמש לבקש לבטל את העסקה בתוך 14 יום מיום קבלת הפריט לידיו באמצעות השבת המוצר באמצעות דואר ישראל (בכפוף לסעיף החזרות/החלפות).

ביטול עסקה על ידי "פרמונד בע"מ"

החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק בכל עת, על פי שיקול דעתה הבלעדי, את הפעילות באתר ו/או לבטל עסקת רכישה שביצע משתמש, לרבות, אך לא רק, בכל אחד מהמקרים המפורטים להלן: אם לאחר סיום עסקת הרכישה התגלה כי הפריט אזל מהמלאי ואין ברשות החברה יכולת לייצר מוצר נוסף זהה. אם לא נקלטו במערכת פרטי כרטיס האשראי ופרטיו המלאים של המשתמש. בכל מקרה שבו נעשתה פעולה בניגוד לתקנון זה. המשתמש ביצע מעשה בלתי חוקי ו/או עבר על הוראות הדין; המשתמש מסר בעת ביצוע עסקת הרכישה ו/או לאחר מכן פרטים שגויים; המשתמש ביצע מעשה או מחדל שיש בו כדי לפגוע בחברה ו/או במי מטעמה ו/או בפעילותו התקינה של האתר ו/או בצד ג' אחר כלשהו; בכל מקרה אשר בו, מחמת "כח עליון", אין באפשרות החברה לבצע ניהול תקין של האתר, לספק למשתמש את המוצרים ו/או לעמוד בהתחייבות אחרת שלה. בסעיף זה "כוח עליון" משמעו: לרבות תקלות מחשב, תקלות במערכת טלפונים או תקלות במערכות תקשורת אחרות, חבלה כלשהי ואירוע בטחוני. בנסיבות כאמור רשאית "פרמונד בע"מ" לבטל את העסקה או להציע למשתמש פריט חלופי שווה ערך, לפי שיקול דעתה ובהתאם לנסיבות הביטול. בוטלה מכירה כאמור החברה לא תהיה אחראית ולא תישא, בכל מקרה, בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר ו/או השרות אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.

מבוא לצרכן

אתר "פרמונד תכשיטים" (להלן: "האתר") הינו אתר המשמש חנות וירטואלית לרכישת מוצרים על ידי ציבור הגולשים ברשת.

האתר מופעל ובבעלות חברת פרמונד בע"מ, ח.פ 511971244.

יצירת קשר לצורך הבהרות, שאלות ובירורים ניתן לפנות לשירות הלקוחות של החברה באחת מהדרכים הבאות: כתובת המייל שלנו fermond@netvision.net.il

או במספר הטלפון: 03-6131031 הוראות תקנון זה יחולו על כל פעולה שתבוצע על ידי "משתמש" באתר כהגדרתו להלן:

תקנון זה מהווה חוזה התקשרות מחייב בין המשתמש ובין האתר, לכל דבר ועניין. מובהר כי ע"י שימוש באתר, מסכים המשתמש לקבל ולנהוג לפי הוראות התקנון. במידה ואינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר. יודגש כי לא תהא למשתמש ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון וכללי השתתפות אלו.

לצורך תקנון זה, "משתמש" הינו כל אדם, לרבות חברה, אשר מבצע פעולות באמצעות האתר, הכל בכפוף למילוי התנאים המצטברים המפורטים להלן:

המשתמש הנו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות; המכירה אסורה למי שטרם מלאו לו 18 שנה; במידה והמשתמש קטין (מתחת לגיל 18) או אינו זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, המשתמש נדרש לידע את הוריו ו/או את האפוטרופוסים החוקיים שלו ("ההורים") בדבר הוראות תקנון זה ולקבל את אישורם לביצוע כל פעילות, מכל סוג שהוא, במסגרת האתר. על ההורים חלה אחריות ליידע את הקטינים המעוניינים לגלוש באתר בדבר התקנון וכן לפקח על פעילות הקטינים בכדי שהקטינים יפעלו על פי תנאי תקנון זה. כל פעילות אשר תבוצע על ידי הקטינים באתר מהווה הסכמה של הקטינים ו/או ההורים לאמור בתנאי התקנון.

תנאים כלליים

מובהר כי "פרמונד בע"מ" רשאית, על פי שיקול דעתה, להפסיק את פעילות האתר בכל עת
וללא הודעה מראש.
.הרכישה מותרת רק למי שמלאו לו 18 שנה

החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון בכל עת, ללא הודעה מוקדמת וללא צורך במתן התראה כלשהי.

"פרמונד בע"מ" שומרת לעצמה את הזכות להרחיק כל משתמש מהאתר וזאת בתנאי כי ההרחקה תעשה תוך הפעלת שיקול דעת.

יש להשתמש באתר למטרות חוקיות בלבד.

אספקת מוצרים

החברה אינה לוקחת כל אחריות בגין עיכוב ו/או תקלה ו/או מחדל של חברת השילוח ו/או ודואר ישראל. החברה אחראית על שילוח המוצר ממשרדיה בתוך 7-10 ימי עסקים לטובת הייצור ממועד קבלת אישור התשלום מחברת הסליקה (ימי עסקים החל מהיום העוקב למועד ההזמנה וכפי שמצוין בסעיף משלוחים- "זמני הפצת משלוחים", תוספת של 1-3 ימי עסקים לטובת השילוח.
החברה אינה אחראית בשום אופן לזמני הגעת המוצר. החברה אינה מבצעת משלוחים בימי שישי, שבת, חג וחול המועד ואינה מכירה בהם כימי עסקים. החברה אינה מחויבת לספק מוצרים לאזורים אשר דואר ישראל ו/או חברת השילוח אינם פועלים בהם. החברה אינה לוקחת אחריות על תקלות הנובעות מ "כוח עליון" ומבלי לפגוע בכלליות האמור, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חרום ונזקי טבע. שביתה ו/או השבתה אצל ספקי הסחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים. כל סיבה אחרת שאיננה בשליטת החברה ובאזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית, "פרמונד בע"מ" תהיה רשאית לבטל את העסקה, בתיאום טלפוני ו/או באמצעות כתובת הדוא"ל שמסר המשתמש.

מדיניות מבצעים- בעת מבצע כללי החל על כל/חלק מהפריטים הנמכרים באתר, רשאית החברה לשנות מדיניות זו לתקופת המבצע בלבד ובהתאם למדיניות שצויין לתקופת המבצע.

אחריות, אבטחה ופרטיות

מובהר כי מאחר ומדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת, אין באפשרותה של "פרמונד בע"מ" להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות ועל כן, אם יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר שמור בידי "פרמונד בע"מ" ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי "פרמונד בע"מ". כמו כן, במקרים הנובעים מכוח עליון, "פרמונד בע"מ" לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם למשתמש או למי מטעמו, אם מידע כלשהו שמסר יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה. "פרמונד בע"מ" מתחייבת כי לא תעשה שימוש בפרטי המשתמשים הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה באתר, וכן, לצורך שמירת קשר עם המשתמש. למרות האמור לעיל, "פרמונד בע"מ" תהא רשאית להעביר פרטיו האישיים של משתמש לצד שלישי במקרים בהם המשתמש ביצע מעשה או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע בחברה ו/או בצדדים שלישיים כלשהם, במידה ומשתמש עשה שימוש בשירותי החברה לביצוע מעשה בלתי חוקי, ואם התקבל בידי "פרמונד בע"מ" צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי המשתמש לצד שלישי וכן בכל מחלוקת או הליך משפטי. כמו כן, החברה תוכל להשתמש בפרטיו האישיים של המשתמש, ללא זיהוי המשתמש הספציפי, לצורך ניתוח מידע סטטיסטי והצגתו ו/או מסירתו לגורמים אחרים.

קניין רוחני

כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות היוצרים, הדגמים, העיצובים, השיטות והסודות המסחריים, הנם רכושה של החברה בלבד. זכויות אלה חלות, בין השאר, על הנתונים באתר, לרבות רשימת המוצרים, תיאור ועיצוב הפריטים.

אין להעתיק, לשכפל, למכור, לשווק, להפיץ ולהשתמש בכל מידע המופיע באתר, לרבות סימני מסחר, תמונות וטקסטים, עיצוב פריטים, תמונות המוצרים וכיוצא בזאת, ללא קבלת אישור ורשות החברה בכתב. בנוסף, אין לעשות כל שימוש מסחרי בנתוני האתר, רשימת המוצרים המופיעים בו וכל מידע המוצג בו ללא קבלת אישור החברה בכתב. כמו כן אין להציג את מידע באתר ו/או בשירות אחר ללא הסכמת החברה בכתב.

כל התוכן המילולי המוצג באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית וסימני לוגו, הנם בבעלות הבלעדית של החברה למעט תוספים שנרכשו בתשלום ו/או הורדו ללא עלות.

דין ושיפוט

הדין החל על תקנון זה ו/או על כל פעולה ו/או על סכסוך הנובע ממנו, הוא הדין הישראלי בלבד. בכל מקרה של מחלוקת, הסמכות הבלעדית לדון בכל מחלוקת הנובע, במישרין או בעקיפין, מהוראות תקנון זה ו/או מהשימוש ו/או מרכישות באתר – תהא לבתי המשפט (השלום או המחוזי) תל אביב-יפו ולא לכל בית משפט או ערכאה שיפוטית אחרת.