איך לקנות טבעת אירוסין


רכישה של טבעת אירוסין יכולה להיות משימה מרגשת, אך גם מרתיעה, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על ברכישה באתר אינטרנט. בעיקר בגלל החשש מהתגובה של ארוסתך לעתיד, האם היא תאהב את הטבעת, האם היא תאהב את גודל היהלום אבל בעיקר האם היא תגיד כן.

האם היא תגיד כן? – אנחנו לא יודעים, אבל סומכים עליך. 

לעזור לך לבחור טבעת אירוסין אנחנו בהחלט יכולים. 

הנה כמה טיפים שיעזרו לך לבחור טבעת אירוסין מיהלום:

  1. הגדר תקציב - קבע כמה אתה מוכן ומסוגל להוציא על טבעת אירוסין. זה יעזור לצמצם את האפשרויות ולהבטיח שלא תבזבז יותר ממה שרצית. זכור כי העלות של יהלום נקבעת לפי "ארבעת ה-Cs" – CUT (חיתוך), Color (צבע), Clarity (ניקיון) ו – Carat (קראט).
  2. קח בחשבון את החיתוך - חיתוך של יהלום מתייחס לפרופורציות ולסימטריה שלו, ויש לו את ההשפעה הגדולה ביותר על ניצוץ היהלום. יהלום חתוך היטב ישקף אור בחזרה, ויגרום לו להיראות בהיר ולוהט.
    המודלים הפופולריים ביותר הם יהלומים בליטוש עגול, טיפה, אובל ופרינסס
  3. צבע היהלום - יהלומים מגיעים במגוון צבעים, מחסר צבע ועד צהוב וחום. צבעו של יהלום מדורג בסולם מ-D (חסר צבע) עד Z (צהוב כהה). יהלומים חסרי צבע הם נדירים ויקרים יותר, בעוד שיהלומים עם מעט צבע הם יותר בהישג יד.
  4. ניקיון - ליהלומים יש באופן טבעי פגמים קלים הנוצרים בתהליך ההוצרות שלהם, שהם גבישים זעירים או פגמים הנראים בהגדלה. הניקיון של יהלום מדורג בסולם מ-FL (ללא רבב) עד I3 (כלול). ככל שדירוג הניקיון גבוה יותר, כך היהלום נדיר יותר ובעל ערך רב יותר.
  5. משקל הקראט - משקל הקראט של יהלום מתייחס לגודלו, והוא ה-"C" הסופי בארבעת ה- Cs. גודל היהלום יכול להשפיע רבות על מחירו, לכן חשוב לקחת בחשבון את המשקל בהגדרת התקציב שלכם.

בסופו של דבר כל חנות תתמחר את טבעות האירוסין לא רק לפי תכונות היהלום. אנחנו מאמינים שטבעת אירוסין יהלומים איכותית לא צריכה לעלות הון. המחיר שתמצא אצלנו לאותה טבעת ואותו יהלום (לפי התכונות שהזכרנו קודם) יהיה הזול ביותר, בדוק אותנו !

אם תעקוב אחרי הטיפים הנ"ל או אפילו אחרי חלקם, אתה בדרך הנכונה לבחור את טבעת האירוסין המושלמת עבור בת הזוג שלך.

מוזמן לעניין בקטלוג שלנו ולבחור לך טבעת אירוסין: https://bit.ly/3n9cEho

או לפנות למומחים שלנו בטלפון 03-6131031 או בווטסאפ: https://wa.me/972542988564
ואנו נעזור לך לבחור את הטבעת המושלמת.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך


השאר תגובה


תגובות יופיעו ברגע שיואושרו